Zapraszamy do naszej wirtualnej wizytówki :

http://sklep-markos.pl/

Ponad 10 lat doświadczenia w branży handlowej jak i serwisie.

 

Firma MARKOS rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku jako wynik wieloletnich doświadczeń właściciela firmy w branży ogrodniczej i budowlanej.

 

Jesteśmy młodym, dynamicznie rozwijającym się zespołem profesjonalistów z branży ogrodniczej. Naszą firmę tworzymy z pasją – indywidualne podejście do każdego zlecenia, wysoka kultura osobista oraz wysoki poziom wiedzy o branży ogrodniczej i budowlanej to nasze główne cechy.

Staramy się nieustannie rozwijać swoją wiedzę i umiejętności, służąc Państwu przy tym fachową i kompleksową pomocą. Pracujemy używając wyłącznie sprawdzonych i niezawodnych produktów i maszyn, których skuteczność potwierdziliśmy już wielokrotnie.

Kładziemy nacisk na utrzymywanie wysokiej jakości w każdym procesie dotyczącym naszej działalności. Oferowane przez nas produkty pochodzą od znanych polskich i europejskich producentów oraz posiadają wszelkie potrzebne na polskim i europejskim rynku certyfikaty i atesty.

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientów oprócz serwisu i sprzedaży służymy też fachowym doradztwem i pomocą w doborze sprzętu ogrodniczego i elektronarzędzi potrzebnych w każdym domu.

 

Zapraszamy do zakupów!


baner12

banerprod