Regulamin

Sklep internetowy e-markos.pl, dostępny pod adresem www.e-markos.pl, prowadzony jest przez MarKos Usługi i Handel. Siedziba firmy: 32-551 Babice, ul.Krakowska 54 Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 6282151574. Można skontaktować się z nami pod numerem telefonu 790502869 oraz za pośrednictwem adresu mailowego sklep.markos@gmail.com

Regulamin zakupów

1. Sklep internetowy e-markos.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane telefonicznie lub przez stronę www.e-markos.pl.

2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-markos.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych e-markos.pl są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Na każdy sprzedany towar wystawiamy faktury VAT.

4. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu na stronie Sposoby dostawy i koszty.

5. Zgodnie z art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. zwana dalej UODO) informujemy, że w związku ze świadczeniem usług oferowanych za pośrednictwem sklepu internetowego e-markos.pl przez Administratora Danych - MarKos Usługi i Handel z siedzibą w 32551 Babice,ul.Krakowska 54  dochodzi do sytuacji, w których podajecie Państwo swoje dane osobowe. Podstawą przetwarzania wskazanych w formularzu zamówienia danych osobowych są niezależne od siebie przesłanki określone w art. 23 ust. 1 pkt 3 UODO tj. konieczność dokonywania operacji na danych osobowych w związku z realizacją umowy zakupu towarów za pośrednictwem sklepu internetowego (realizacja zamówienia), oraz niezbędność do podjęcia działań przed zawarciem umowy na żądanie, przetwarzanie Państwa danych może następować także w celu wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Administratora Danych wyłącznie w zakresie nie prowadzącym do naruszenia Państwa praw i wolności (art. 23 ust. 1 pkt 5 UODO).

Po udzieleniu przez Państwa niezależnej zgody Państwa dane mogą być wykorzystywane także w celu wysyłania informacji marketingowych o charakterze newslettera.

MarKos Usługi i Handel informuje, że ujawnione przez Państwa dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom w rozumieniu art. 7 pkt 6 UODO.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie zamówienia.

6. Umowa zawarta pomiędzy Klientem a MarKos Usługi i Handel dotycząca zakupu danego produktu w e-markos.pl ma charakter terminowy i trwa przez okres realizacji zamówienia. Miejscem spełnienia świadczenia związanego z zakupem produktów w e-markos.pl jest adres dostawy wskazany przez Klienta.

7. Możliwe są następujące formy płatności:

- Przy odbiorze - zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze towaru. Sklep e-markos.pl zastrzega sobie w niektórych sytuacjach prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

- Szybkie płatności online DotPay - Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania do wysyłki.

8. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, e-markos.pl zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie wybranych opcji płatności na stronie.

Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia. W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się dodatkowo o czas realizacji przelewu. Przesyłki są dostarczane firmą kurierską zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z naszego magazynu.

9. Wszystkie produkty posiadają gwarancję producenta lub importera. Zobacz więcej na stronie Gwarancje.

10. Sklep, wobec kupującego będącego konsumentem, ponosi odpowiedzialność za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową na podstawie przepisów Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827). Więcej informacji znajdziesz na stronie Reklamacje.

11. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827) konsument ma prawo w terminie czternastu dni od dnia, w którym wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez konsumenta weszła w posiadanie rzeczy odstąpić od umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

12. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu e-markos.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach Sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta.

19. Sklep e-markos.pl zastrzega sobie prawo do odmowy zrealizowania zamówienia w sytuacji, kiedy historia współpracy podważa wiarygodności i rzetelność klienta.

20. W sprawach nieuregulowanych właściwe jest prawo polskie.


baner12

banerprod